Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Wybór stołu na taras 2017
 

Najlepsze zestawy z rattanu

Komplety do ogrodu, na taras i działkę

   Maj 11

Funkcjonalne stoły ogrodowe

   Kiedy mamy już rozplanowany pod kątem zieleni ogród, wyłożone kamieniami ścieżki, zamontowane fantastyczne oświetlenia, nadchodzi czas na meble. Meble odgrywają równie ważną rolę, co inne elementy funkcjonalne i estetyczne ogrodu. Przede wszystkim żaden ogród nie może obyć się bez stołu, jeśli nie kilku stolików czy stołów. Jaki zatem stół wybrać? To pytanie stawia sobie nie jeden użytkownik ogrodu. Wiadomo, że przede wszystkim stół służy do spożywania posiłków, i dlatego dla tych, którzy uwielbiają latem jadać na świeżym powietrzu, najodpowiedniejszym będzie duży funkcjonalny stół. Jeśli często spotykamy się ze znajomymi, lubimy spędzać wieczory przy grillu, to duży stół na pewno musi znaleźć się w naszym ogrodzie.

   Jeśli ogród jest duży i znajdują się w nim krzewy, drzewa dające cień, możemy oprócz dużego stołu, ustawić dalej w głębi ogrodu mniejszy stolik z dwiema ławeczkami lub po prostu, mały okrągły rattanowy stolik, z fotelem ogrodowym do np. czytania, czy relaksowania się przy muzyce. Wielkość stołu ogrodowego, powinna być uzależniona od wielkości samego ogrodu oraz od jego wewnętrznego stylu. Oferta stołów ogrodowych jest bardzo szeroka, od drewnianych w przeróżnych kształtach, stylizacjach, barwach, po stoły z elementami szklanymi i metalowymi, do rattanowych. Tak szeroka oferta stołów daje możliwość skomponowania całej grupy mebli pasujących do indywidualności każdego ogrodu. Najbardziej tradycyjnymi i powszechnymi stołami są stoły drewniane. Stoły te są bardzo funkcjonalne i pasują do większości foteli czy krzeseł, pod warunkiem, że stoły te są w całości drewniane. Wszystko zależy jaką powierzchnią dysponujemy, i jakiej wielkości stół nam będzie odpowiadał. Jeśli mamy mały taras, mniejszą przestrzeń na stół, idealnym rozwiązaniem będzie z pewnością stół na stelażu metalowym, gdyż w większości przypadków stoły te są składane.

   Stoły ogrodowe są elementem scalającym rodziny, są miejscem spotkań towarzyskich, a co za tym idzie są bardzo ważnym elementem w naszej codzienności podobnie jak stoły kuchenne. W końcu wspólne spożywanie posiłków, rozmowy i bycie razem, jest bardzo ważną częścią codzienności każdego z nas.